סודיות מעולם לא הייתה טעימה יותר...

הלוקיישן? – יישלח באותו היום. מי השף? – עדיין שמור בסוד. מי ישבו אתכם סביב השולחן? – בקרוב תדעו. אז מה כן ידוע? מנות מטורפות, אוירה מסתורית וכיפית, הופעה אמנותית והשפים המובילים בישראל, בחוויה קולינרית שכמותה עדין לא חוויתם. כל מה שאתם חייבים לדעת וכל מה שאנחנו יכולים לספר לכם בהמשך הכתבה.

מתי בפעם האחרונה יצאתם מהבית ולא ידעתם למה לצפות? דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם בדרך לארוחה סודית, אין לכם מושג מי יהיה השף שיבשל עבורכם, אילו מנות יוגשו, באיזה לוקיישן יתרחש האירוע ומי יהיו שאר האורחים. מה אנחנו כן יכולים לספר לכם? אתם הולכים לארוחה במפגש אינטימי בלתי נשכח עם שף מוביל בישראל. הוא יבשל לכם את הפנטזיות הקולינריות הכי גדולות שלו עם חומרי הגלם המובחרים והטריים שלנו.

הגיע היום המיוחל. תקבלו הודעה ובה הלוקיישן אליו אתם מוזמנים. בקרוב תבינו שהארוחה לא תתקיים בעוד “מסעדה סטנדרטית” אלא בלוקיישן לא קונבנציונלי שנבחר עבור הארוחה שלכם. גלריית אומנות עכשווית, האנגר גרפיטי אורבני או בית מהמנדט הבריטי – הם רק חלק מהמקומות המיוחדים אליהם נחשפו אורחי הסיקרט דינר בשנים קודמות. כל ארוחה תהיה בקונספט שונה, אבל דבר אחד משותף לכולן: זה יהיה שואו מיוחד, שמח והכי חשוב טעים!

אל השולחן הארוך והמפואר, יוגשו לכם מנות שרק גדולי השפים יכולים להגות כולן בשימוש חומרי הגלם המובחרים של מחלבות גד. בין מנה למנה, תלגמו מיינות יקבי רמת הגולן והרי הגליל, שיותאמו בדיוק למנות שיוגשו.

בין השפים שיבשלו לכם תוכלו למצוא את אייל שני, חיים כהן, ארז קומרובסקי, יוסי שטרית, דיויד פרנקל, גולן גורפינקל, אביבית פריאל, אוראל קמחי, מיכאל גרטופסקי, מושיקו גמליאלי, אבי ביטון, יוגב ירוס, טום אביב, מוטי טיטמן, רועי סופר, נוף עותמאנה, טל כהן, תומר טל ושלישית מאסטר שף.

ההגרלה האחרונה הסתיימה, שמות הזוכים יפורסמו בעמוד האינסטגרם שלנו. בהצלחה!