70 גוונים של פיצה (קאלדו ארט פיצה בר)

אליפות בבירת הנגב זה לא רק הפועל באר שבע. “קאלדו ארט פיצה בר” שהביאה לבירת המדבר את בשורת הפיצה גורמה יכולה לעמוד בשורה אחת עם הפיצריות הטובות בארץ.

איך הכל התחיל?
ב-2012 פתח אור זרביב, שעבד בעברו במסעדות יוקרה, מקדש פיצות, כשחזונו הוא לקחת את המאפה האיטלקי האהוב ולהצעיד אותו מעבר לסטנדרט המקומי. שנה לאחר מכן כבר נבחר המקום על ידי מאקו וכלכליסט לאחת הפיצריות הטובות בארץ.

מה מייחד את הפיצה?

המקום שהחל מההיצע של 25-20 תוספות, מתהדר היום בלא פחות מ-70 (!) סוגי פיצה, ביניהן פיצות צמחוניות, טבעוניות וגם כאלה עם דגים. כל פיצה מרודדת אל מול עיניי הלקוח מבצק המבוסס על מתכון סודי, נמשחת באחד משלושת סוגי הרטבים שפותחו במקום, וכל זאת לפני שמגיעים לחגיגת הטופינגס האינסופית, והכל על טהרת חומרי גלם איכותיים.

מהו סוד הקסם?

״אני פדנט ופרפקציוניסט״, מעיד על עצמו אור. ״אני מתעמק בכל פיצה עד לפרטים הכי קטנים של סימטריה, עובי מושלם ואפייה מדויקת״.

והשיטה?

כל הפיצות הן בגודל אחיד של 30 ס״מ. הסועדים שקשה להם להחליט על תוספת יכולים להזמין פיצה “חצי חצי”.

מה ליד הפיצה?

מנות ראשונות ועיקריות מגוונות, קינוחים תוצרת בית, בירות מהחבית ויין בוטיק. אפשר גם לקחת הביתה בטייק אווי או להזמין משלוח ולטרוף מול “משחקי הכס”.

חובה לנסות את ה…

קאלדו ספיישל, פיצת הדגל של המקום – הכוללת בין השאר רוטב פומודורו, חלפיניו ורוטב ברביקיו. בגלגל״צ מדווחים על עומסי תנועה כבדים בכניסה הצפונית לעיר.

קאלדו | מצדה 47 באר שבע | 08-8668006

קאלדו ארט פיצה בר