בוקר חדש מתחיל

בייגלה ירושלמי עם לאבנה מול גבינות עובש עם דבש, שקשוקה מול סביצ’ה, שוק מחנה יהודה מול שוק בוקריה בברצלונה, לוקאלי מול גלובאלי… רשמים וטעימות מאירועי ארוחת הבוקר של מחלבות “גד”

ארוחת הבוקר היא ללא ספק הארוחה החשובה והמאתגרת ביותר בכל בית מלון. זאת גם הארוחה שעוברת בשנים האחרונות את התמורות המשמעותיות ביותר מבחינת התפריט והפרזנטציה. לכן את הפרוייקט הראשון שלנו השנה לאנשי ענף המלונאות החלטנו להקדיש דווקא לה. במשך שלושה ימים במהלך חודש פברואר בשלושה מוקדי תיירות – בירושלים, בתל אביב ובאילת – התכנסו מאות שפים ואנשי המזון והמשקאות לאירוע שכולו יצירתיות וחדשנות קולינרית ועיצובית.

את הצד הקולינרי הפקדנו בידי שף אסף גרניט (שף ובעלים של שבע מסעדות מצליחות בארץ ובאירופה) ושף אופיר קדם, השף הראשי של מלון דן אילת (עם נסיון של מעל 25 שנים בתחום). אליהם חבר מעצב המזון והסטייליסט המחונן עמית פרבר. ביחד יצרנו מיצג חוויתי וטעים במיוחד של מזנוני ארוחות בוקר ששואב את השראתו משווקי האוכל בארץ ובעולם ומחבר בינם לבין הדנ”א של ארוחת הבוקר הישראלית המלונאית. כל דוכן סיפר סיפור אחר – עמדת פרומז’רי ממזרח ירושלים עם גושי גבינה גדולים לצד דבש בטעמים ובייגלה ירושלמי עם לאבנה, עמדת סלט יווני (להלן “היווניה השמחה”) שבו הירקות נקצצו לעיני האורחים, חברו לבולגרית המסורתית שלנו ויצרו סלט שכולו טריות ורעננות ועד דוכן חם, מתוק ומגרה במיוחד שבו כיכבו פודינג אורז ושבולת שועל לצד פירות ותוספות קראנצ’יות.
עוד לפני שהמוזמנים עברו לרחבת ארוחת הבוקר, הציגו השפים והמעצב את התפיסות והטרנדים האחרונים בתחום הפרזנטציה של האוכל, והציגו עקרונות לבניית מזנונים חוויתיים ועם זאת פרקטיים והראו כיצד כל דוכן וכל עמדה יכול לספר סיפור קולינרי מרגש וייחודי.

כמו תמיד באירועים מהסוג הזה, היה כאן מפגש נעים ובלתי אמצעי בין אנשי הענף וגם הזדמנות לחשוף את בכירי המלונאים למגוון המוצרים של מחלבות גד, המותאמים במיוחד לסגמנט המלונאי.

להתראות באירועים הבאים, שבהם, אנחנו מבטיחים לחדש ולרגש אתכם.
משפחת מחלבות גד